Witajcie!

Witajcie na stronie naszego sztabu!

Za nami 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Harcerze z wildeckiego Hufca zagrali już 11 raz z Orkiestrą. Uważamy, że to doskonały sposób by uczyć młodych ludzi ofiarności i okazja do wypełnienia harcerskiej służby.

W sumie do tej pory, przez te kilkanaście lat grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zebraliśmy 270.307,03 zł.

 

12 stycznia 2014 zagraliśmy po raz kolejny. Hasło tegorocznego finału brzmiało:
NA RATUNEK! NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW

Szefem tegorocznego sztabu była druhna pwd. Marta Bojko.

Na tej stronie znajdziecie informację o naszym Sztabie, o Finałach, w których już braliśmy udział, o aukcjach, które na rzecz WOŚP przeprowadzilśmy oraz przede wszystkim o ostatnim Finale.
Zapraszamy też do FOTOGALERII.

WOLONTARIUSZE !

Apelujemy do wszystich o włączenie się w akcję. Śledźcie uważnie informacje o aktualnych Finałach aby nie przegapić terminów zgłaszania wolontariuszy, oddawania formularzy itp.
Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na to, że nie ma sensu zwlekać na ostatnią chwilę ze zgłaszaniem się do Sztabu. Fundacja WOŚP z duzym wyprzedzeniem przygotowuje listy, ankiety, identyfikatory. Często listy wolontarouszy są już zamykane przed końcem grudnia. Pamiętajcie o tym jeśli chcecie wziąć udział w zbiórce jako Wolontariusze.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Wolontariuszem może być każdy, nie tylko harcerze.

SPONSORZY !

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do potencjalnych sponsorów o wsparcie dla Sztabu. Mogą to być koszulki dla wolontariuszy, przedmioty do wystawienia na orkiestrowej aukcji, gadżety, posiłki i napoje dla wolontariuszy, którzy będą wracać do sztabu po całodniowym krążeniu po mieście itp.

O NAS W MEDIACH

Comments are closed