Podziękowania dla sponsorów XXI Finału

Dziękujemy bardzo firmie Konspol, która w tym roku przekazała nam (jak i innym sztabom w Poznaniu) posiłki dla wolontariuszy. Otrzymaliśmy 30 kg kurczaków w postaci  pysznych panierowanych filetów i skrzydełek. Wszystko gotowe do spożycia, wystarczy tylko podgrzać. Dzięki temu Wolontariusze po powrocie do sztabu mogli spożyć ciepły posiłek.

Grupa Konspol jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce, zaliczanym do europejskich liderów. Grupa składa się z czterech zintegrowanych firm. Grupa Konspol jest wyjątkowo atrakcyjna dla klientów, ponieważ oferuje szeroki asortyment produktów z kurczaka od świeżego mięsa do najbardziej przetworzonych produktów delikatesowych, z własną dostawą na obszarze całej Polski.

Tymczasem zaplecze lokalowe i organizacyjne dla Sztabu, jak co roku zapewniła komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda. Czekały tu na Wolontariuszy gorące napoje, kawa, herbata oraz coś słodkiego.

Udział w WOŚP jest oddolną inicjatywą grupy instruktorów hufca i już na stałe wpisał się w kalendarium działania naszej jednostki.

Comments are closed